Smyslové hračky

Hračky rozvíjející smyslové vnímaní děti, podporují jejich zdravý vývoj.

Jedinečná řada hraček značky Lanco rozvíjí smyslové vnímání, podporuje touhu objevovat nové věci a prožitky hrou. Veselé barvy a výrazné tvary zaujmou každé dítě. Jsou ideální k rozvoji koordinace oko-ruka.

Jsou vyrobeny z lehké přírodní gumy. Mnoho struktur podněcuje děti ke zkoumání.

Hračky Lanco podporují rozvoj smyslů

Zrak

Zářivé barvy a rozličné tvary upoutají pozornost každého, bez rozdílu věku. Podporují koordinaci oko – ruka, učí rozpoznat barvy.

Sluch

Velmi jemné pískátko ukryté v hračce upoutá pozornost, aniž by Vás nepříjemně rušilo nebo obtěžovalo.

Chuť

Hračky jsou 100 % přírodní a Vy se nemusíte obávat o zdraví svých nejmenších. Hračky mohou kousat, žužlat a strkat do pusinky jak se jim zlíbí. Vy se nemusíte obávat o jejich zdraví. Neobsahují PVC, BPA ani ftaláty. Malovány jsou barvami pro potravinářské účely.

Hmat

Různorodé tvary a struktury podněcují dítě ke hře, zkoumání a objevování. Hračky jsou velikostí uzpůsobené i do té nejmenší dětské ručičky.

Přírodní materiály

Hračky značky Lanco jsou vyráběny ze 100 % přírodní gumy. Na jejich malování jsou používány výhradně barvy určené pro potravinářský průmysl a jsou certifikovány pro děti . Neobsahují PVC, BPA, nitrosaminy ani ftaláty, jsou proto zcela bezpečné i pro kojence a batolata.

Hračky jsou baleny v krásné dárkové krabičce. Jsou určeny dětem již od narození.

Pokyny pro údržbu: Hračky značky Lanco otírejte mírně navlhčeným hadříkem s trochou mýdla. Doporučujeme je neoplachovat pod tekoucí vodou ani ve vaně.

Upozornění: Hračky jsou z přírodní gumy, nesterilizujte je. Nedávejte je do myčky nádobí.  

 
350
3701350370

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem